sádra
v 22, 5 cm
Kentaur
bronz,1970
v 45, 5 cm

Provenience: bude přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek

Dvojice
cín, olovo, zlato
v 35 ✕ š 35 cm

Anděl
pálená hlína, glazováno
v 24 cm
pálená hlína, keramika,1997
v 45 cm
Ruce
v 14, 5 ✕ š 15 cm

Provenience: bude přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek | reliéf

Euthepie
v 44, 5 ✕ š 45 cm
Signatura: neznačeno

Provenience: konzultováno s MgA. Jakubem Grecem, bude přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek

Andělovo dilema
v 23 cm

1/1

Dívčí akt s kyticí
v 48 cm
Kubistická hlava
bronz,1938
Ø 20, 5 cm
Lidice
dřevo,60. léta 20. století
v 75 cm
Signatura: nesignováno

Provenience: z pozůstalosti člena skupiny Radar, novináře a přítele autora, Václava Kubíka