akvarel, tuš na papíře
1969
v 13, 5 ✕ š 18, 5 cm
rámováno, zaskleno
#232860
rámováno, rám mírně poškozen, místy krakeláž, restaurováno v roce 2001, namalované při letním pobytu na Šumavě v létě 1901
rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno
rámováno
zaskleno, 27/99
rámováno, pasparta, zaskleno
Provenience: současným majitelem získáno přímo od autora | mírně poškozeno
rámováno, pasparta, zaskleno, 28/50
nerámováno
Publikováno: "Zdeněk Burian: Širým světem", Vladimír Prokop, Jakub Sluka, 2019, str. 193 a "Zdeněk Burian, Až na konec světa", Retro Gallery a Museum Kampa, 2014, str. 18 | rámováno, originální obálka R. Nekola: Třináctý guvernér, nakladatelství Toužimský a Morava, 1939
rámováno, zaskleno, osobní dar současnému majiteli
Provenience: na zadní straně štítek autora | rámováno
Provenience: práce je v levém horním rohu označená číslem 733 a pod tímto katalogovým označením je také uvedená ve strojopisném autorském soupisu díla, přiložen odborný posudek PhDr. Karla Srpa | rámováno, pasparta, zaskleno, původní stav
Publikováno: varianta obrazu v knize Jan Konůpek - Poutník k nekonečnu | rámováno, zaskleno
rámováno
rámováno, původní stav
Provenience: Číslo soupisu Kamila Lhotáka 1319/29, přiložen odborný posudek PhDr. Anny Strnadlové | Publikováno: 1) Kamil Lhoták: Retrospektiva, Retro Gallery, Praha 2018, str. 90, 2) Kamil Lhoták, Umělecké profily, str. č. 41 | Vystavováno: Obecní dům v Praze 6. 2. - 22. 4. 2018 | rámováno, mimořádné dílo autora
rámováno, zaskleno
rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno
Provenience: na zadní straně expertiza ze Salonu výtvarného umění | rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno
Nechte si zasílat pravidelné aukce, které vás zajímají.
Zapište se do našeho newsletteru a získejte tak přehled o tom, co zajímavého chystáme.
Načítám aktuální verzi stránky.