akvarel, tuš na papíře
1969
v 13, 5 ✕ š 18, 5 cm
rámováno, zaskleno
#232860
Provenience: přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek
rámováno, rám mírně poškozen, místy krakeláž, restaurováno v roce 2001, namalované při letním pobytu na Šumavě v létě 1901
rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno
Provenience: na zadní straně štítek autora | rámováno
rámováno, pasparta, zaskleno
Provenience: současným majitelem získáno přímo od autora | mírně poškozeno
zaskleno, 27/99
rámováno
rámováno, pasparta, zaskleno, autorem je zajímavý litomyšlský malíř a sběratel děl Čapka, Zrzavého a dalších, jehož tvorba je někdy řazena k tzv. "naivní malbě", manžel filozofky Anny Matičkové
rámováno
rámováno
Provenience: Číslo soupisu Kamila Lhotáka 1319/29, přiložen odborný posudek PhDr. Anny Strnadlové | Publikováno: 1) Kamil Lhoták: Retrospektiva, Retro Gallery, Praha 2018, str. 90, 2) Kamil Lhoták, Umělecké profily, str. č. 41 | Vystavováno: Obecní dům v Praze 6. 2. - 22. 4. 2018 | rámováno, mimořádné dílo autora
rámováno, původní stav
Provenience: současným majitelem získáno přímo od autorky | nerámováno, 25/60
Provenience: konzultováno s MgA. Jakubem Grecem, bude přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek | mírně poškozeno
Provenience: konzultováno s MgA. Jakubem Grecem, bude přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek | nerámováno, 12/12
rámováno
rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno
Nechte si zasílat pravidelné aukce, které vás zajímají.
Zapište se do našeho newsletteru a získejte tak přehled o tom, co zajímavého chystáme.
Načítám aktuální verzi stránky.