Cyril Bouda
(1901 - 1984)

Konvolut 6 ks grafických listů

lept, mědirytina, suchá jehla

1) 25 x 30, 5 cm, 98/200
2) 25 x 37 cm
3) 31 x 24, 5 cm
4) "Křídlo české kanceláře", 32 x 24 cm
5) 22, 5 x 41, 5 cm
6) 23 x 40 cm
vše nerámováno

#232809

Výkop
keramika, malováno, glazováno,1978
v 12 cm

Provenience: současným majitelem získáno přímo od autora

Astronauti
kombinovaná technika na papíře,1962
v 46, 5 ✕ š 32 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Z mistrovství světa v ledním hokeji
olej na plátně,1959
v 55 ✕ š 100 cm

Námluvy
olej na skle
v 24 ✕ š 18, 5 cm

rámováno

Kočka
barevná litografie
v 19 ✕ š 14 cm

Zamyšlená
olej na kartonu,1991
v 25 ✕ š 20 cm

rámováno

Lesní skřítkové
tuš na papíře,1945
v 19, 5 ✕ š 17, 5 cm

nerámováno

Surreální motiv
olej na dřevě
v 18 ✕ š 53 cm
Signatura: nesignováno

rámováno, malba mírně poškozena

Hlubočepská krajina
v 45 ✕ š 63 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

Pražský motiv
akvarel na papíře,1902
v 44 ✕ š 26, 5 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

Zima
lept, akvatinta na papíře
v 28 ✕ š 20 cm

rámováno

Rybáři z Concarneau
v 31, 5 ✕ š 35, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

v 22, 5 ✕ š 14, 5 cm

pasparta, zaskleno, 14/150

Krajina s břízami
olej na plátně
v 35 ✕ š 50 cm

rámováno, rám a malba poškozeny

Zvířátka ji hledají
akryl na plátně,2022
v 55 ✕ š 45 cm

rámováno

Prodejce knih u Notre-Damu
v 34 ✕ š 31, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Maiselova ulice
lept na papíře,1983
v 20, 5 ✕ š 14, 5 cm

nerámováno

Ex libris
barevný lept na papíře,1977
v 13, 5 ✕ š 12 cm

nerámováno

litografie
v 39 ✕ š 29, 5 cm

nerámováno

Cirkusové šapitó a balon
akvarel, tuš na papíře,1969
v 13, 5 ✕ š 18, 5 cm

rámováno, zaskleno