Albín Brunovský
(1935 - 1997)

Dáma v klobouku VI

lept, suchá jehla, mezzotinta

1980/1981

v 11,5 ✕ š 16 cm

nerámováno, volně loženo

#221887

Odvrácená strana torza
olej na plátně,2005
v 95 ✕ š 125 cm
Signatura: nesignováno

nerámováno

olej na plátně
v 30 ✕ š 40 cm

rámováno

Rackové nad mostem
olej na plátně,1999
v 100 ✕ š 80 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora, z ateliéru autora | rámováno

Hradčany vpodvečer
barevný lept na papíře,1924
v 30 ✕ š 30,5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, č. 68

akvarel na papíře,1969
v 38 ✕ š 57 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Dáma v klobouku VII
lept, suchá jehla, mezzotinta,1982
v 9,5 ✕ š 6,5 cm

nerámováno, volně loženo

v 12,5 ✕ š 28 cm
Plačící dáma
barevná litografie
v 28 ✕ š 19, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 27/40

Masopust
olej na překližce
v 60 ✕ š 80 cm

rámováno, rám mírně poškozen, výjimečné dílo

Jen když nám slouží křídla
v 30 ✕ š 21 cm

nerámováno, volně loženo

Dáma s kočkou
barevný lept na papíře,1905
v 23 ✕ š 21,5 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

Karlův most v zimě
v 35 ✕ š 39,5 cm
Signatura: vpravo vole

rámováno, pasparta, zaskleno

Vozovna Střešovice
olej na plátně
v 73 ✕ š 100 cm

rámováno

olej na plátně
v 50 ✕ š 70 cm

rámováno

Ovocné zátiší
v 18 ✕ š 30,5 cm

Provenience: dar od autora | rámováno, zaskleno

Paní Švabinská
lept na papíře,1906
v 36 ✕ š 30 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

olej na kartonu,1907
v 41 ✕ š 30,5 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora | Vystavováno: V. výstava Goltzova tvrz, 29. 4. - 4. 6. 2006, č. 54 | rámováno

Hledám dům
akryl na plátně, fixováno na překližce,1996
v 41 ✕ š 50 cm

rámováno

Au 900/1000,1892
Ø 19 cm / 3, 38 g

mírně poškozeno, František Josef I., 1848 - 1916

Menachem Mendl agentem
tuš na papíře,1960
v 21,5 ✕ š 13,5 cm
Signatura: nesignováno

Publikováno: Šolom Alejchem: Smolař Menachem Mendl (viz fotografie) | nerámováno, pasparta, posouzeno autorem monografie Kamila Lhotáka a znalcem jeho díla Liborem Šteffkem