Jiří Kolář
(1914 - 2002)

Discobolos

v 37 ✕ š 36 cm

rámováno, zaskleno

#221903

Au 986/1000,1935
Ø 19, 75 mm / 3, 49 g

mírně poškozeno

tempera na papíře,1961
v 17 ✕ š 15,5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Malíř
v 16,5 ✕ š 19 cm

Rozhovor
olej na plátně
v 73 ✕ š 45 cm

Červená Karkulka
kvaš na papíře,1971
v 22 ✕ š 16 cm

Publikováno: ŠÍPKOVÁ RŮŽENKA. - 1971. Evropské pohádky. Ilustrace na straně 173 (viz fotografie) | rámováno, pasparta, zaskleno

olej na kartonu,1907
v 41 ✕ š 30,5 cm

Podvečer u Sázavy
olej na plátně,1937
v 39 ✕ š 91 cm

olej na plátně
v 30 ✕ š 40 cm

rámováno

olej na kartonu,1914
v 50 ✕ š 66 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Projížďka na koni
olej na překližce
v 20,5 ✕ š 29,5 cm

rámováno

olej na kartonu
v 25 ✕ š 33,5 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Barzoj
křemen, mramor,1939
v 40 ✕ š 45 ✕ h 24 cm
Kapitální viselec sršeň
olej na sololitu,1997
v 46 ✕ š 35 cm

Provenience: na zadní straně štítek autora | rámováno

V kleci
litografie
v 14, 5 ✕ š 9 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 150/200

Na kubánském pobřeží
olej na sololitu,2001
v 50 ✕ š 39 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora | rámováno

Rozcapený akt
fotografie
v 14,5 ✕ š 12,5 cm

nerámováno

Uděláno
kombinovaná technika na papíře,2022
v 29,5 ✕ š 20,5 cm

olej na plátně,1962
v 87 ✕ š 123 cm
Signatura: nesignováno

rámováno

Ještě nevím, kdo jsem
v 25 ✕ š 18 cm

nerámováno

Postavy v krajině
kombinovaná technika na papíře,1969
v 47 ✕ š 60 cm