v 48,5 ✕ š 63,5 cm
rámováno, zaskleno antireflexním sklem, 46/75
#221857
rámováno
Provenience: na zadní straně přípis autora, z ateliéru autora | rámováno, rám mírně poškozen
Provenience: vpravo dole přípis autora | rámováno, zaskleno
nerámováno, volně loženo, 8/69
rámováno, rám mírně poškozen
rámováno, pasparta, zaskleno, 24/75
Provenience: konzultováno s MgA. Jakubem Grecem, bude přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek, štítek z Díla
Provenience: z ateliéru autora | rámováno, rám mírně poškozen
mírně poškozeno
rámováno, pasparta, zaskleno
rámováno, pasparta, zaskleno
nerámováno, volně loženo
Provenience: přiložen písemný odborný posudek Prof. PhDr. Jaromíra Zeminy | rámováno, rám mírně poškozen
nerámováno, volně loženo
rámováno, pasparta, zaskleno
mírně poškozeno
Publikováno: Vopravil, J.S. - Prošek, F.: Zdatní chlapci, 1944 | nerámováno, volně loženo, ilustrace z knihy Zdatní chlapci (http://www.daildeli.cz/novak40d5.html)
Publikováno: Adolf Born, Slovart, 1999, str. 107 | rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem, 5/48
Provenience: na zadní straně přípis autora, štítek z NG k výstavě - "Ota Janeček - Cardiff, č. kat. 61" | Vystavováno: Pravděpodobně v roce 1984 na samostatné výstavě v National Museum Wales, Cardiff (výstava auvedená v databázi abART - https://cs.isabart.org/) | rámováno
Nechte si zasílat pravidelné aukce, které vás zajímají.
Zapište se do našeho newsletteru a získejte tak přehled o tom, co zajímavého chystáme.