Kája Saudek
(1935 - 2015)

90. léta

v 13 ✕ š 17,5 cm

Signatura: nesignováno

nerámováno, volně loženo, kresba pochází zřejmě z příprav na erotický kalendář z 90. let

Provenience: dílo posoudil znalec tvorby Káji Saudka Filip Konečný

#221770

Léda s labutí
barevná litografie,2010
v 22 ✕ š 15 cm

nerámováno

"A ten elixír lásky máš jenom nealko?"
kombinovaná technika na papíře,1985
v 24,5 ✕ š 17,5 cm

Ø 39 mm / 13, 96 g
Zuzana a stařec
olej na plátně
v 80 ✕ š 100 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Ateliér v noci
olej na sololitu,1990
v 60,5 ✕ š 91 cm

Na kubánském pobřeží
olej na sololitu,2001
v 50 ✕ š 39 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora | rámováno

tempera na papíře,1961
v 17 ✕ š 15,5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Interiér lesa
olej na kartonu,1957
v 50 ✕ š 40 cm

Vystavováno: na zadní straně štítek z výstavy, katalogové číslo 184 | rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Motýli
litografie,1951
v 37 ✕ š 26,5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 26/50

Na poušti
akryl na plátně, fixováno na překližce,2003
v 21,5 ✕ š 27 cm

rámováno

Na procházce
olej na plátně
v 17 ✕ š 30,5 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Náčrt k rodinnému portrétu
olej na kartonu
v 50 ✕ š 36 cm

Provenience: na zadní straně štítek autora | rámováno

Isaiáš, opus 33
linoryt, akvarel,1920
v 10 ✕ š 7 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Jákó (Maďarsko)
v 15,5 ✕ š 22,5 cm
Signatura: nesignováno

Sova
kvaš na papíře,1970
v 25 ✕ š 22 cm

rámováno

Představení
olej na plátně, fixováno na kartonu,1943
v 21 ✕ š 42 cm

Vystavováno: Mánes 1948 | rámováno

Žena spící v křesle
suchá jehla s akvatintou,1935
v 23,2 ✕ š 16,8 cm

Karlův most v zimě
v 35 ✕ š 39,5 cm
Signatura: vpravo vole

rámováno, pasparta, zaskleno

Dialog dívky
kombinovaná technika na papíře,1989
v 70 ✕ š 54 cm

rámováno, zaskleno

Portrét dámy
pastel na papíře,1911
v 52 ✕ š 41 cm

rámováno, pasparta, zaskleno