Zuzana a stařec

olej na plátně

v 80 ✕ š 100 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

#221776

Pozdrav Ezopovi
barevný lept na papíře,1978
v 32,5 ✕ š 49,5 cm

Publikováno: Adolf Born, Slovart, 1999, str. 107 | rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem, 5/48

Bratrstvo kočičí pracky zahlédlo Rychlé šípy
akvarel, tuš na papíře,2021
v 40 ✕ š 55 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Loď bláznů
v 39,5 ✕ š 29,5 cm

nerámováno, volně loženo, 8/69

Plačící dáma
barevná litografie
v 28 ✕ š 19, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 27/40

Krajina před bouří
olej na kartonu
v 35,5 ✕ š 50 cm

"Mluvíš do toho"
v 11 ✕ š 14 cm
Signatura: nesignováno

Provenience: na zadní straně pozůstalostní razítko | rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, posouzeno autorem monografie Kamila Lhotáka a znalcem jeho díla Liborem Šteffkem

Erotické příběhy z vykřičeného domu
akvarel, tuš na papíře,1931
v 30 ✕ š 20,5 cm

nerámováno

Serenáda
barevná litografie
v 18,5 ✕ š 8 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 24/75

Návštěva
barevná litografie
v 22,5 ✕ š 17,5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Vitráž I
akvarel na papíře
v 17 ✕ š 19,5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, kresba je pravděpodobně studií pro vitráž v hotelu Intercontinental (viz fotografie)

Tabulky
barevný lept, akvatinta,1965
v 21,5 ✕ š 15,5 cm

nerámováno, volně loženo, 41/100

Brož (miniatura)
olej na dřevě
Ø 2 cm
Signatura: nesignováno
Don Quijote
olej na plátně
v 80 ✕ š 65 cm
Signatura: nesignováno

Chalupy v zimě
olej na kartonu
v 35 ✕ š 50 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Vídeň
olej na plátně,1993
v 50 ✕ š 60 cm

rámováno

Venkovská chalupa se seníkem
akvarel na papíře,1944
v 30 ✕ š 59 cm
Signatura: vzadu na slepém rámu

Provenience: přiložen písemný odborný posudek Prof. PhDr. Jaromíra Zeminy | rámováno, rám mírně poškozen

tuš, pastel na papíře,1962
v 17,5 ✕ š 13 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Tvary v krajině
lept na papíře,1989
v 14 ✕ š 10,5 cm

nerámováno, volně loženo, 19/80

Na houbách
akvarel na papíře
v 24 ✕ š 24 cm
Signatura: nesignováno

rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem

Pohled na Pražský hrad
olej na kartonu
v 31,5 ✕ š 34 cm

rámováno, rám mírně poškozeny