Aukce září 2022 (č. 8)

6. – 8. 9. 2022   |   Vydraženo za: 19 833 480 Kč

Alfa pro Karvinou
bronz,2001
v 70 cm

Provenience: konzultováno s MgA. Jakubem Grecem, bude přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek

Hygie 3
olovo, cín, zlato,2007
v 56,5 cm
Signatura: nesignováno

Provenience: přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek

Akt s květinami
olej na plátně,1940 - 45
v 73 ✕ š 100 cm

Publikováno: Gerald Weinpolter, Miriam Forster, Francois Zdenek Eberl, online catalogue raisonné, G561 | rámováno

Kovová asambláž
železo, dřevo, mořidlo,1994
v 30,6 ✕ š 33,1 ✕ h 4,1 cm
Signatura: nesignováno

Provenience: majitel získal přímo z ateliéru autora ve Vídni | mírně poškozeno

Žena v krajině
cín, zlato
v 34,5 ✕ š 34,5 cm

Provenience: konzultováno s MgA. Jakubem Grecem, bude přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek, štítek z Díla

Schránka
dřevo
v 50 ✕ š 54 ✕ h 26 cm
Signatura: neznačeno

Provenience: majitel získal přímo z ateliéru autora ve Vídni | mírně poškozen

v 12,5 ✕ š 28 cm
Strážci hradeb
dřevo,2006
v 88 cm
Žena
v 31 cm
Viki
bronz na mramorovém a dřevěném podstavci
v 35,5 cm
Signatura: neznačeno
Raněný
bronz na mramorovém podstavci
v 51,5 cm
Whitman's - firemní krabička na cukroví
plech,1913
v 10,5 ✕ š 19 ✕ h 5 cm
Signatura: neznačeno

mírně poškozeno