Alois Kirnig
(1840 - 1911)

Romantická krajina

olej na plátně

2. pol. 19. století

v 43 ✕ š 33, 5 cm

rámováno

Provenience: na zadní straně přípis a štítek z Národní galerie

#222619

Čertík
v 25 ✕ š 10 cm
Hráči karet
tuš na papíře,1940
v 23 ✕ š 37 cm

nerámováno

7. Avenue v noci, New York
barevný lept
v 43, 5 ✕ š 32 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, č. 34

Ex libris Dick Wentzel
barevný lept na papíře,1987
v 15 ✕ š 9 cm

nerámováno

Rondo
tempera, tuš na kartonu,1974
v 45 ✕ š 64, 5 cm

Provenience: přiložen písemný odborný posudek PhDr. Anny Strnadlové | rámováno, zaskleno, dílo patří do série Hudební formy, v nichž se Fuka pokusil přenést podstatu hudby do vizuálního média

Na Cidlině
olej na plátně,1920 - 1925
v 64,5 ✕ š 91,5 cm

Anně Mackové k osmdesátinám
dřevoryt, pero,1952
v 22 ✕ š 19 cm

nerámováno

Děti v krojích
pastel na papíře,1937
v 23 ✕ š 17 cm

rámováno, zaskleno

U televizoru
fotografie
v 18 ✕ š 24 cm

nerámováno

Kohouti
olej na plátně,1973
v 63 ✕ š 93 cm

Provenience: na zadní straně štítek autora | rámováno

Mistrovství světa v hokeji, Praha 1959
kombinovaná technika na papíře,1959
v 40 ✕ š 32 cm

nerámováno

Jarní krajina
olej na plátně
v 60 ✕ š 70 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Karel Čapek
kombinovaná technika na papíře,1978
v 34, 5 ✕ š 26 cm

Publikováno: kniha Karla Šmída, "Jak jsem je viděl", str. 47 | nerámováno, pasparta

Rybářská loďka na Baltu
kombinovaná technika na papíře,1987
v 36 ✕ š 56 cm

Provenience: na zadní straně štítek z Díla | rámováno, pasparta, zaskleno

Královna motýlů
koláž,1981
v 28 ✕ š 22, 5 cm

autorsky rámováno, zaskleno

Zdeněk Burian
kombinovaná technika na papíře,1980
v 39 ✕ š 29, 5 cm

Provenience: kniha Karla Šmída, "Jak jsem je viděl", str. 41 | nerámováno, pasparta

Květiny v okně
kombinovaná technika na kartonu,2004
v 40 ✕ š 50 cm

Zápasníci
dřevo,1980
v 75 ✕ š 73 cm
Kristus
různé materiály
v 49, 5 cm
Mohla by to být mohyla
barevná litografie,1991
v 37, 5 ✕ š 48, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno