Aukce červen 2021 (č. 1)

16. – 17. 6. 2021   |   Vydraženo za: 5 229 275 Kč

Děkujeme za vaši účast v červnové aukci a těšíme se opět v září 2021.

Vadín - lom
uhel na papíře,1921
v 43, 5 ✕ š 51 cm

Provenience: Přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Karla Srpa a Prof. PhDr. Jaromíra Zeminy | rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem

J. London, Joe mezi piráty
kvaš na papíře,1938
v 32 ✕ š 31 cm

Provenience: posouzeno MgA. Jakubem Slukou, kurátorem výstavy Širým světem | Publikováno: Zdeněk Burian - Širým světem, katalog k výstavě konané v Obecním domě v roce 2019 | rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem

Zaniklé olympijské sporty
v 38 ✕ š 28 cm

Publikováno: V časopise Orbis pictus | rámováno, zaskleno

kombinovaná technika na papíře,1977
v 61, 5 ✕ š 44 cm

rámováno, zaskleno antireflexním sklem

Archibaldovy nepřístojnosti
akvarel na papíře,2007
v 16 ✕ š 12, 5 cm
Signatura: nesignováno, na zadní straně pozůstalostní razítko

Provenience: z rodinné pozůstalosti autora | Publikováno: Kniha P. G. Wodehouse z roku 1921, vydání z roku 2007 | rámováno, pasparta, antireflexní sklo

tuš na papíře,1930
v 20 ✕ š 26 cm

Provenience: Pozůstalostní razítko č. 741 | rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem

Galerie
kombinovaná technika na kartonu,1994
v 67 ✕ š 77, 5 cm

Provenience: kladně posouzeno rodinou Kodetových | rámováno, poutač k výstavě v galerii sv. Marka v Soběslavi

Manhattan
v 64, 5 ✕ š 50 cm

Tahiti
pastel na papíře,1938
v 29 ✕ š 41 cm

kombinovaná technika na papíře,1990
v 48, 5 ✕ š 34 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

Květinové nábřeží v Paříži
akvarel, běloba na papíře
v 48 ✕ š 31, 5 cm
Signatura: signováno vpravo dole s přípisem

rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem

Hlava černošky
akvarel na papíře,1912
v 23 ✕ š 15, 5 cm