Aukce červen 2021 (č. 1)

16. – 17. 6. 2021   |   Vydraženo za: 5 229 275 Kč

Děkujeme za vaši účast v červnové aukci a těšíme se opět v září 2021.

Stolek se zrcadlem
sklo,2. polovina 20. století
v 180 ✕ š 100 cm

Provenience: Autor toto dílo vyrobil pro svoje osobní užití v jediném provedení | Publikováno: Přiloženy dobové fotografie z ložnice Bořka Šípka | Dvoudílná souprava