Aukce červen 2021 (č. 1)

16. – 17. 6. 2021   |   Vydraženo za: 5 229 275 Kč

Děkujeme za vaši účast v červnové aukci a těšíme se opět v září 2021.

Gea a Uranos
olovo, cín, zlato,1970
v 35 ✕ š 35 cm

Provenience: přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek | reliéf, možnost zavěšení vodorovně i svisle

Torzo
dřevo
v 42 cm
Signatura: značeno v dolní části

Provenience: posouzeno kunsthistorikem Zdenkem Primusem | dřevo, mírně poškozeno, výška včetně dřevěného podstavce 46 cm

Franz Kafka
bronz,1975
v 14, 5 ✕ š 7, 5 cm
bronz,1973
v 14 ✕ š 25 cm
kombinovaná technika,22. 12. 2009
v 38 cm
Signatura: na spodní straně

mírně poškozeno, autorská adjustace

v 8, 5 ✕ š 14 cm
Signatura: značeno na zadní straně monogramem HP