Aukce červen 2021 (č. 1)

16. – 17. 6. 2021   |   Vydraženo za: 5 229 275 Kč

Děkujeme za vaši účast v červnové aukci a těšíme se opět v září 2021.

Krajina s řekou
olej na kartonu,1895
v 49, 5 ✕ š 66 cm

Provenience: Přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Mgr. Michaela Zachaře | rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Tůň
olej na plátně,1898
v 48, 5 ✕ š 68 cm

Publikováno: ve Zlaté Praze, fotografie v detailu předmětu | rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Pokora
olej na plátně,1989
v 55 ✕ š 73 cm
Signatura: vpravo dole, na zadní straně přípis autora

Provenience: Přiložen písemný znalecký posudek Prof. PhDr. Jaromíra Zeminy | rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Po službě
olej na plátně,1912
v 110 ✕ š 120 cm

Publikováno: ve Zlaté Praze | rámováno, rám a malba mírně poškozeny, mimořádné velkoformátové galerijní dílo

olej na plátně,1972
v 50, 5 ✕ š 30 cm

rámováno, vystaveno v Austinu v roce 1972

olej na plátně,1935
v 55, 5 ✕ š 39 cm

Provenience: přiložen písemný posudek historika umění PhDr. Arno Paříka | rámováno, rám a malba mírně poškozeny, krakeláž

Velká parádnice
olej na sololitu,1968
v 88 ✕ š 64 cm

Provenience: Přiložen znalecký posudek dcery autora, paní A. Pilařové - Belotsvetové | rámováno, rám mírně poškozen

Horská krajina s bystřinou
olej na papíře, papír fixován na karton,60. léta 19. století
v 26, 5 ✕ š 20 cm
Signatura: ligaturou AP vpravo dole

Provenience: Přiložen znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové | rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Semínka v trávě
olej na plátně,1979
v 33 ✕ š 41 cm

rámováno

Přístav Le Ciotat
olej na kartonu
v 37 ✕ š 54 cm

rámováno

Stromořadí
olej na kartonu
v 50 ✕ š 64, 5 cm

rámováno

Slatina
olej na kartonu
v 53, 5 ✕ š 70 cm
Signatura: Nesignováno, na zadní straně pozůstalostní razítko a přípis autora

Provenience: Přiložen písemný znalecký posudek Prof. PhDr. Jaromíra Zeminy | rámováno, rám a malba mírně poškozeny, na zadní straně pozůstalostní razítko