Aukce únor 2024 (č. 17)

20. – 22. 2. 2024   |   Vydraženo za: 13 827 840 Kč

Erotické hrátky
litografie,1995

konvolut 7 litografií, nerámováno, loženo v deskách 1) 30 x 19, 5 cm 2) 30 x 19 cm 3) 30 x 19, 5 cm 4) 30 x 19, 2 cm 5) 30 x 19, 2 cm 6) 30 x 19, 4 cm 7) 29, 5 x 19 cm

Pohled na Národní divadlo
suchá jehla
v 13 ✕ š 30 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 42/100

aktivní grafika,1960
v 20 ✕ š 38, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Antický motiv
barevná litografie,1983
v 46, 5 ✕ š 29 cm

rámováno, zaskleno, sklo v dolní části mírně poškozeno, 27/55

Okna Sv. Víta, cyklus III. nádvoří Pražského hradu
autorská fotografie,1947
v 36 ✕ š 28 cm
Signatura: na zadní straně s věnováním

Provenience: ze sbírky Jana Šampalíka, blízkého přítele autora | nerámováno, ukázka kubismu v české fotografii ve velkém formátu přímo z ateliéru autora

Zbojníci
barevný dřevoryt,1933
v 30, 5 ✕ š 45, 5 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, č. tisku 4, z cyklu děl ze Šumavy

Paganini
suchá jehla,1945
v 27, 5 ✕ š 20 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Element v rozporuplném uspořádání
koláž,1974
v 20 ✕ š 20 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, mírně poškozeno

Jan Neruda, Písně kosmické
serigrafie
v 33, 5 ✕ š 30 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Duby v pološeru
barevná akvatinta na papíře,1906-1909
v 22 ✕ š 37 cm

rámováno, pasparta, zaskleno UV antireflexním sklem

Šťastné náhody
barevná suchá jehla
v 66, 5 ✕ š 49, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Komedie č. 7
suchá jehla, mezzotinta na papíře,1968
v 63 ✕ š 49 cm

rámováno, pasparta, zaskleno