Aukce únor 2024 (č. 17)

20. – 22. 2. 2024   |   Vydraženo za: 13 827 840 Kč

Polibek
sklo,1960
v 15, 3 ✕ š 15, 5 cm
Signatura: na straně

Provenience: konzultováno a pravost ověřena znalcem skla z 20. a 21. století, panem Petrem Novákem | tavené sklo, částečně broušeno a leštěno

Mikrosvět
vrstvené, lepené a broušené sklo,1990
v 13 ✕ š 13 ✕ h 8 cm
Býk
hutně tvarované sklo,1979
v 28 ✕ š 13 ✕ h 9 cm

Publikováno: v katalogu Glass Revue

barevné sklo
v 36 cm
Signatura: nesignováno

cena od NF Kapky naděje