Aukce únor 2024 (č. 17)

20. – 22. 2. 2024   |   Vydraženo za: 13 827 840 Kč

Mariánka
cement, barva, zlaceno,1994
v 248 cm
Signatura: neznačeno

Provenience: kladně posouzeno Nadačním fondem Kmentová Zoubek, certifikát bude dodatečně přiložen | autor vytvořil plastiku pro hotel Butterfly v Mariánských Lázních, vzhledem k velikosti je možné ji vidět pouze po předchozí telefonické domluvě (601 344 355), mírně poškozeno

Variabil
kov (železo, dural, hliník),kolem roku 1990
v 47 ✕ š 15 ✕ h 15 cm
Signatura: neznačeno

Provenience: přímý dar od autora na počátku 90. let

Na kouli
olovo, zlato, mramor,1993
v 58, 3 cm
Signatura: nesignováno

Provenience: přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek | původní stav, výška včetně mramorového plintu 61 cm

Na kvádru
olovo, zlato, mramor,1993
v 62, 1 cm

Provenience: přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek | původní stav, výška vč. mramorového plintu 65, 1 cm

Mariánka
olovo, zlato, mramor,1993
v 59, 9 cm

Provenience: přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek | původní stav, výška vč. mramorového plintu 62, 9 cm

Markétka
olovo,1979
v 35, 2 ✕ š 34, 8 cm
Signatura: 2 x na zadní straně

Orfeus a múza
olovo, zlato,1970
v 34, 8 ✕ š 35 cm

Objekt
v 46, 5 cm

Provenience: číslo katalogu 9926, posouzeno synem, Ing. Tomášem Janečkem | původní stav, výška včetně mramorového podstavce 61, 5 cm

Zlatovláska
olovo, zlato,2005
v 20, 3 ✕ š 17, 3 cm

Ruce a boky
olovo, zlato,1989
v 14, 8 ✕ š 15 cm

Provenience: přiložen certifikát autorství díla od O. Zoubka, přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek | původní stav

Dar země a nebes
bronz, mramor
v 33, 5 cm

původní stav, výška vč. mramorového podstavce 39 cm

Jablko
olovo,1972
v 19, 7 ✕ š 19, 5 cm