Aukce únor 2024 (č. 17)

20. – 22. 2. 2024   |   Vydraženo za: 13 827 840 Kč

Krajina s řekou
olej na plátně,kolem roku 1920
v 50 ✕ š 70 cm

Provenience: přiložen písemný odborný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové Horové | rámováno

Pytlák
olej na překližce,1948
v 50 ✕ š 40 cm

Provenience: na zadní straně štítek o pravosti díla | rámováno, rám a překližka mírně poškozeny, překližka mírně zvlněná, původní stav

Večírek
olej na plátně,datováno nečitelně, 70. léta 20. století
v 46, 5 ✕ š 61 cm

Provenience: ze sbírky spisovatele Ing. Karla Vavřínka, který se zasloužil o vydání řady Almanachů českých šlechtických a rytířských rodů, přímý dar od autora | rámováno nepůvodním rámem, rám poškozen, původní stav, přiložený skicář autora je součástí položky

Pytlák se zajícem
olej na desce
v 50 ✕ š 37, 5 cm

rámováno, malba mírně poškozena

olej na plátně,1955
v 63 ✕ š 80, 5 cm

Provenience: přiložen písemný odborný posudek Prof. PhDr. Jaromíra Zeminy | rámováno

Pár ptáků mezi stromy
akryl, textil, pryskyřice na plátně,1998
v 49, 5 ✕ š 60 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora | rámováno, původní stav

U Pardubic
olej na kartonu,okolo roku 1898
v 20, 3 ✕ š 27, 3 cm

Provenience: přiložen písemný odborný posudek Prof. PhDr. Jaromíra Zeminy, konzultováno a kladně posouzeno PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem | rámováno, původní stav

Chalupa v zimě
olej na plátně, fixováno na kartonu,1934
v 50 ✕ š 59 cm

Provenience: přiložen písemný odborný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové Horové a PhDr. Rei Michalové Ph.D. | rámováno

olej na plátně,2004
v 55 ✕ š 80 cm

Provenience: přiloženo potvrzení od autora | rámováno, původní stav

olej na plátně,1970
v 41 ✕ š 61 cm

rámováno

Před horizontem
olej na plátně,2008
v 125, 5 ✕ š 100, 5 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora | nerámováno, původní stav

Pohled na přístav
olej na sololitu,1948
v 38 ✕ š 46 cm