Aukce únor 2024 (č. 17)

20. – 22. 2. 2024   |   Vydraženo za: 13 827 840 Kč

Zuzanka's Night Window
kolorovaná fotografie,1976
v 20, 5 ✕ š 25, 3 cm

Provenience: přiložen autorský certifikát | nerámováno, #145

The Conductor
fotografie,2000
v 31 ✕ š 35, 5 cm

Provenience: přiložen autorský certifikát | nerámováno, #968/II

Nohy
koláž,1969
v 28, 5 ✕ š 20, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

A-Y
kombinovaná technika na papíře,1965
v 52 ✕ š 40 cm

rámováno, pasparta, zaskleno