Vánoční aukce 2021 (č. 4)

7. – 9. 12. 2021   |   Vydraženo za: 19 423 080 Kč

Karbaník
pálená hlína, malováno
v 24 cm

malováno, zlaceno

Držpalec
pálená hlína, glazováno, zlaceno
v 17 cm
Mísa
keramika,2. pol. 20. století
v 28 cm ✕ Ø 38 cm

Provenience: z pozůstalosti autora