Vánoční aukce 2021 (č. 4)

7. – 9. 12. 2021   |   Vydraženo za: 19 423 080 Kč

Nábřeží k ránu (Kampa)
olej na plátně,1939
v 23 ✕ š 31, 5 cm

Sedící žena
olej na kartonu,1926
v 55 ✕ š 46 cm

Trávy
olej na plátně,1953
v 49 ✕ š 63, 5 cm

Provenience: Číslo katalogu 9676, posouzeno synem, Ing. Tomášem Janečkem | rámováno, rám mírně poškozen

Jarní píseň
olej na plátně,1975 - 1976
v 81 ✕ š 100 cm

Provenience: Číslo katalogu 4088, posouzeno synem, Ing. Tomášem Janečkem | rámováno

Na okraji
olej na sololitu,1978
v 102 ✕ š 85 cm

Provenience: přiloženo posouzení Zdenka Primuse | rámováno

Odaliska
olej na plátně
v 130, 5 ✕ š 66, cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny, v pravé dolní části záplata cca 1 cm

Jožo Nižnánsky: Spišské tajomstvo
olej na plátně,1934
v 55, 5 ✕ š 34 cm

Pstruzi (Z Doubravky)
olej na plátně,1994
v 49 ✕ š 69 cm

Kavárna
olejová tempera na kartonu,1983
v 50 ✕ š 61 cm

rámováno, karton v pravé horní části poškozen Dílo získal současný majitel od rodiny autora.

Portrét Milady Blechové
olej na plátně,Praha 1914
v 120 ✕ š 85 cm
Signatura: signováno vlevo dole

rámováno, rám mírně poškozen

Maska
kombinovaná technika na plátně, fixováno na dřevě,1998
v 50, 5 ✕ š 70 cm

rámováno, rám mírně poškozen, 126/1998, autenticita ověřena autorem

Za scénou
olej na překližce,1947 - 1948
v 60 ✕ š 71 cm

rámováno, obraz z cyklu Herci