Vánoční aukce 2021 (č. 4)

7. – 9. 12. 2021   |   Vydraženo za: 19 423 080 Kč

Letící
olovo, cín, zlato,1996
v 63 cm

Provenience: přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek | pocta obětem komunistické zvůle

Orfeus a múza
olovo, zlato,1977
v 34 ✕ š 33 cm
Signatura: značeno na zadní straně

Provenience: přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek | reliéf

Žena z Chalkidy
polychromovaný cementový reliéf, zlato/modrá barva,1985
v 62, 5 ✕ š 63 cm
Signatura: neznačeno

Provenience: přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek | mírně poškozeno

Sv. Jiří
bronz, mramorový podstavec,1. pol. 20. století
v 40 ✕ š 33 cm

původní odlitek z dílny Františka Anýže, podle gotické bronzové sochy umístěné na nádvoří Pražského hradu

Sv. Václav
v 33 cm

výška včetně dřevěného podstavce 70 cm

bronz na mramorovém podstavci
v 49, 5 cm
Diana na lovu
slitina kovů,1946
v 67 cm
Signatura: nesignováno

původní dobový odlitek

Figurální svícen
zlacen bronz, mramorový podstavec,19. století
v 70 ✕ š 45 cm
Svatý Salvátor
sádra,1905
v 36, 5 ✕ š 29 cm

sádrový odlitek

Opilý vodník
pálená hlína, glazováno, zlaceno
v 17 cm
Stojící dívčí akt
sádra
v 85 cm

mramorový podstavec, mírně poškozeno

Secesní odkládací miska s bizonem
mramor, bronz
v 13 cm ✕ Ø 29 cm
Signatura: neznačeno

mírně poškozeno