Počet položek: 100
Řazení: Dle dosažené ceny (sestupně)
Zobrazení:
Brankáři
kombinovaná technika na kartonu,1976
v 29 ✕ š 21 cm

Dvojice
kombinovaná technika na papíře,1931
v 65 ✕ š 48 cm

Provenience: Přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Karla Srpa | rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, věnování Oldovi Vrbovci

Portrét dcery Jaroslavy
tužka, běloba na papíře
v 38 ✕ š 24 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, papír mírně poškozen

Interiér
v 57 ✕ š 76 cm

Ilustrace z časopisu Pionýr (ročník 20), Gerstäcker, F.: Pro barvu kůže
kvaš na papíře,1972
v 38, 5 ✕ š 27, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Ze vzpomínek lodního kapitána
kvaš na papíře,1943
v 34,5 ✕ š 26 cm

Publikováno: (K.H.): Ze vzpomínek lodního kapitána (Širým světem, roč. 20, č.20, 1 il.) | rámováno, pasparta, zaskleno, ilustrace z časopisu Širým světem (dohledatelné na: http://www.daildeca.cz/buriansirs17az21.html)

Mlynářova slepice
akvarel, tuš, běloba na papíře,kolem roku 1930
v 28 ✕ š 15, 5 cm

Provenience: přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Pavly Pečinkové, CSc. | rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

Tragedie Bangweolu
kvaš, běloba na papíře,1933 - 1934
v 35 ✕ š 27, 5 cm

Publikováno: časopis Širým světem, ročník 11, číslo 10, povídka Foran, W. R. | rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

Golfista
barevné pastelky / tužky na papíře,1973
v 27 ✕ š 29, 5 cm

Klaun s lampou
kombinovaná technika na papíře,1953
v 27 ✕ š 19 cm

Provenience: přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Karla Srpa, dar od autora | rámováno, zaskleno

Na Otavě
akvarel na papíře,1929
v 46 ✕ š 27 cm

Provenience: přiložen písemný znalecký posudek Prof. PhDr. Jaromíra Zeminy, na zadní straně věnování od autora Josefu Portmanovi 1893 - 1968 (český tiskař, vydavatel děl Josefa Váchala a mnoha unikátních bibliofilií) | rámováno, pasparta, zaskleno

Bratrstvo kočičí pracky zahlédlo Rychlé šípy
akvarel, tuš na papíře,2021
v 40 ✕ š 55 cm

rámováno, pasparta, zaskleno