Počet položek: 100
Řazení: Dle dosažené ceny (sestupně)
Zobrazení:
Terč
olej na plátně,1966
v 70 ✕ š 70 cm

Provenience: Číslo soupisu Kamila Lhotáka 1319/29, přiložen odborný posudek PhDr. Anny Strnadlové | Publikováno: 1) Kamil Lhoták: Retrospektiva, Retro Gallery, Praha 2018, str. 90, 2) Kamil Lhoták, Umělecké profily, str. č. 41 | Vystavováno: Obecní dům v Praze 6. 2. - 22. 4. 2018 | rámováno, mimořádné dílo autora

Zaplavené louky u Seiny
olej na plátně,1906
v 50 ✕ š 100 cm

Provenience: přiložen písemný odborný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové Horové | Vystavováno: v roce 1907 v Německu, jedná se o zcela mimořádné dílo z francouzského období, které se na trhu objevuje vzácně, původní adjustace | rámováno

Náves v zimě
kombinovaná technika na kartonu,1942
v 36 ✕ š 55 cm

Provenience: přiložen odborný posudek PhDr. Pavly Pečinkové, CSc. | rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno antireflexním UV sklem

Opuštěný dům
olej na plátně,1934
v 51 ✕ š 66 cm

Provenience: přiložen písemný odborný posudek PhDr. Karla Srpa, na zadní straně 3 štítky z Národní galerie, věnování V. Zykmunda Ing. J. E. Weignerovi | původní autorský rám

Rozhovor (v lóži)
olej na plátně,1913
v 41 ✕ š 33, 5 cm

Publikováno: mimořádné dílo autora | Vystavováno: Mnichov, Galerie Neue Kunst – Hans Goltz, Georg Kars: Gemälde und Zeichnungen, 26. října - 15. listopadu 1913, číslo 44; Brémy, Kunsthandel Uwe Michael, 1979 | rámováno

Nábřeží k ránu (Kampa)
olej na plátně,1939
v 23 ✕ š 31, 5 cm

Prapor na pískovém jehlanu
olej na plátně,1955
v 46, 5 ✕ š 57, 5 cm

Lekníny
olej na plátně,1988
v 162 ✕ š 160, 5 cm

Provenience: kladně posouzeno Mgr. Lindou Sedlákovou | Vystavováno: 1992 Time and Tide – Contemporary Art Exhibition. E.A.U., Co. Ltd., Tokyo, obraz byl zakoupen v Galerii Pecka před třiceti lety | rámováno autorskou lištou, původní stav, mimořádné velkoformátové dílo autora

olej na plátně,1958
v 28 ✕ š 38 cm

Provenience: přiložen písemný odborný posudek PhDr. Karla Srpa, na zadní straně autorský přípis a adresa pařížského bydliště autora | rámováno

Dubnový vánek
olej na kartonu,okolo roku 1910
v 94, 5 ✕ š 68 cm

Provenience: přiložen písemný odborný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové Horové | rámováno

Přístav Le Fret
kombinovaná technika na kartonu,1960
v 24 ✕ š 36, 5 cm

V sadu
olej na kartonu,1906 - 1907
v 40 ✕ š 31 cm
Signatura: nečitelně vpravo dole

Provenience: přiložen písemný odborný posudek PhDr. Karla Srpa - signatura dodatečně nalezena, bude upraveno v posudku, prvním majitelem obrazu byl Kubínův podporovatel z Boskovic, jenž jej měl po celý život u sebe | rámováno, mimořádné dílo autora