Počet položek: 100
Řazení: Dle dosažené ceny (sestupně)
Zobrazení:
Snímání z kříže
v 24 ✕ š 16 cm

Provenience: Mimořádné dílo, které se doposud neobjevilo na trhu. Posouzeno vnučkou autora Veronikou Reynkovou (potvrdila, že má ve své sbírce originální destičku, ze které bylo vytištěno) a odborně konzultováno galerií Zdeněk Sklenář. Přiložen znalecký posudek Prof. PhDr. Jaromíra Zeminy | nerámováno, volně loženo. Dílo konzultovala paní Annick Auzimour (autorka nejširší databáze Reynkova díla), která potvrdila, že je tato grafika jediný dosud známý otisk. Dílo bude zařazeno do jejího katalogu.

Ecce homo II
suchá jehla s monotypem,1949
v 24, 8 ✕ š 15, 8 cm
Signatura: tužkou vpravo dole

Zátiší s bažantem
kolorovaný dřevoryt na japonském papíře
v 47 ✕ š 43 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Snímání z kříže
suchá jehla s barevným monotypem,1960
v 24 ✕ š 16 cm
Signatura: tužkou vpravo dole

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

Vodník
barevná litografie,1942
v 32, 5 ✕ š 42 cm

Kočka na zdi I
suchá jehla,1955
v 10, 1 ✕ š 9, 3 cm

Černo-bílá struktura
serigrafie,1971
v 58, 5 ✕ š 58, 5 cm

Discobolos
v 37 ✕ š 36 cm

rámováno, zaskleno

Příjezd hudebního tria do hor
barevná litografie,1983
v 48 ✕ š 32 cm

Publikováno: Adolf Born, Slovart, 1999, str. 296 | rámováno, pasparta, zaskleno, 28/70

Balvan s tajemnými znaky
barevná litografie,1967
v 46 ✕ š 66 cm

Arlecchino
suchá jehla,1943
v 37, 5 ✕ š 27 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

lept na papíře,1976
v 48 ✕ š 65 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 7/20