Počet položek: 100
Řazení: Dle dosažené ceny (sestupně)
Zobrazení:
Žena, která se odevzdává
bronz,1980
v 166 cm

Provenience: přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek | původní stav, autorský odlitek

Vejce
dráty, barva,1976
v 48 ✕ š 57 ✕ Ø 37 cm
Signatura: monogramem K. M. 76

Provenience: Osobní dar Karla Malicha významnému českému výtvarníkovi. Součástí položky je kniha s věnováním současnému majiteli. Přiložen písemný znalecký posudek Prof. PhDr. Jaromíra Zeminy

Libuše
olovo, cín, zlato,1998
v 72 cm

Provenience: bude přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová

Jezerní panna
bronz,2003
v 70, 5 cm

Provenience: přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová, dílo získáno současným majitelem přímo od autora

Duše vztažená
bronz,1999
v 64 cm

Provenience: přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek

Letící
olovo, cín, zlato,1996
v 63 cm

Provenience: přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek | pocta obětem komunistické zvůle

Vzpomínka na Ifigenii
bronz,1997
v 93, 5 cm

Alfa pro Karvinou
bronz,2001
v 70 cm

Provenience: konzultováno s MgA. Jakubem Grecem, bude přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek

Múza se svitkem a brkem
v 76 ✕ š 44 cm
Signatura: neznačeno

Hygie 3
olovo, cín, zlato,2007
v 56,5 cm
Signatura: nesignováno

Klíčnice
olovo, cín, zlato,1994
v 60, 8 ✕ š 15, 5 cm

Provenience: přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek | 2 x reliéf

Skica pro Pardubice
olovo, cín, zlato,1994
v 48,5 cm