Počet položek: 21
Řazení: Dle dosažené ceny (sestupně)
Zobrazení:
Polibek
sklo,1960
v 15, 3 ✕ š 15, 5 cm
Signatura: na straně

Provenience: konzultováno a pravost ověřena znalcem skla z 20. a 21. století, panem Petrem Novákem | tavené sklo, částečně broušeno a leštěno

Žonglér
sklo,2011
v 62 cm

Provenience: významné dílo autora

sklo
v 57 cm

Provenience: získáno z ateliéru autora

Objekt
matné sklo
v 35 ✕ š 23 cm
Signatura: nesignováno
Černá hemisféra II.
černé optické sklo,2019
v 28 ✕ š 19, 5 ✕ h 14, 5 cm

Provenience: přiložen autorský certifikát | 5/6

Pár oranžových hemisfér
oranžové optické sklo,2019
v 19, 5 ✕ š 18, 5 ✕ h 19, 5 cm

Provenience: přiložen autorský certifikát | 2/6

barevné sklo
v 48, 5 cm
Stolek se zrcadlem
sklo,2. polovina 20. století
v 180 ✕ š 100 cm

Provenience: Autor toto dílo vyrobil pro svoje osobní užití v jediném provedení | Publikováno: Přiloženy dobové fotografie z ložnice Bořka Šípka | Dvoudílná souprava

Kozoroh
sklo
v 9, 5 ✕ š 33 cm
Velké sklo
malované lepené sklo
Ø 26 cm
Pohár
sklo
v 26 cm ✕ Ø 19 cm
sklo
v 6, 7 cm ✕ š 9 cm