Počet položek: 4
Řazení: Dle dosažené ceny (sestupně)
Zobrazení:
Stolek se zrcadlem
sklo,2. polovina 20. století
v 180 ✕ š 100 cm

Provenience: Autor toto dílo vyrobil pro svoje osobní užití v jediném provedení | Publikováno: Přiloženy dobové fotografie z ložnice Bořka Šípka | Dvoudílná souprava

Kozoroh
sklo
v 9, 5 ✕ š 33 cm
sklo čiré a růžové
v 30, 5 cm
Beran
sklo
v 28 ✕ š 32 cm
Signatura: neznačeno

sklo mléčné, čiré a hnědofialové