Počet položek: 7
Řazení: Dle dosažené ceny (sestupně)
Zobrazení:
Černá hemisféra II.
černé optické sklo,2019
v 28 ✕ š 19, 5 ✕ h 14, 5 cm

Provenience: přiložen autorský certifikát | 5/6

Pár oranžových hemisfér
oranžové optické sklo,2019
v 19, 5 ✕ š 18, 5 ✕ h 19, 5 cm

Provenience: přiložen autorský certifikát | 2/6

Stolek se zrcadlem
sklo,2. polovina 20. století
v 180 ✕ š 100 cm

Provenience: Autor toto dílo vyrobil pro svoje osobní užití v jediném provedení | Publikováno: Přiloženy dobové fotografie z ložnice Bořka Šípka | Dvoudílná souprava

Kozoroh
sklo
v 9, 5 ✕ š 33 cm
Vítězství
rubínové sklo
v 24 cm
Signatura: na zadní straně s věnováním

mírně poškozeno, dřevěný podstavec

sklo čiré a růžové
v 30, 5 cm
Beran
sklo
v 28 ✕ š 32 cm
Signatura: neznačeno

sklo mléčné, čiré a hnědofialové