Počet položek: 9
Řazení: Dle dosažené ceny (sestupně)
Zobrazení:
pálená hlína,80. léta 20. století
v 24, 5 ✕ š 24, 5 cm
Signatura: neznačeno

Provenience: přímý dar od autorky

Karbaník
pálená hlína, malováno
v 24 cm

malováno, zlaceno

Mickey mouse
porcelán, malováno, glazováno
v 7, 5 cm
Držpalec
pálená hlína, glazováno, zlaceno
v 17 cm
Mísa
keramika,2. pol. 20. století
v 28 cm ✕ Ø 38 cm

Provenience: z pozůstalosti autora

Figury
keramika,1970
v 31 ✕ š 23 cm

malováno, glazováno

Čertík
v 25 ✕ š 10 cm
Melancholické děvče
v 40 cm

mírně poškozeno

Mísa na ovoce
porcelán, malováno, glazováno
Ø 32 cm