Počet položek: 4
Řazení: Dle dosažené ceny (sestupně)
Zobrazení:
Karbaník
pálená hlína, malováno
v 24 cm

malováno, zlaceno

Držpalec
pálená hlína, glazováno, zlaceno
v 17 cm
Mísa
keramika,2. pol. 20. století
v 28 cm ✕ Ø 38 cm

Provenience: z pozůstalosti autora

Melancholické děvče
v 40 cm

mírně poškozeno