Počet položek: 17
Řazení: Dle dosažené ceny (sestupně)
Zobrazení:
Večerníček
porcelán,1900 - 1910
v 17 cm

původní stav, malováno, glazováno,

pálená hlína,80. léta 20. století
v 24, 5 ✕ š 24, 5 cm
Signatura: neznačeno

Provenience: přímý dar od autorky

Karbaník
pálená hlína, malováno
v 24 cm

malováno, zlaceno

Papoušek
porcelán
v 24 cm

malováno, glazováno

Mickey mouse
porcelán, malováno, glazováno
v 7, 5 cm
Držpalec
pálená hlína, glazováno, zlaceno
v 17 cm
Mísa
keramika,2. pol. 20. století
v 28 cm ✕ Ø 38 cm

Provenience: z pozůstalosti autora

Vinař
porcelán,přelom 19. a 20. století
v 18 cm

původní stav, malováno, glazováno

Figury
keramika,1970
v 31 ✕ š 23 cm

malováno, glazováno

Dopis
malba na porcelánu
v 27, 5 ✕ š 22 cm

rámováno, malba dle Franze von Defreggera

Květinář
v 17, 5 cm

původní stav, malováno, glazováno, mírně poškozeno (2 menší oťuky na kabátu a listu v košíku s květinami)

Čertík
v 25 ✕ š 10 cm