Vánoční aukce 2022 (č. 10)

6. – 8. 12. 2022   |   Vydraženo za: 28 022 400 Kč

Náves v zimě
kombinovaná technika na kartonu,1942
v 36 ✕ š 55 cm

Provenience: přiložen odborný posudek PhDr. Pavly Pečinkové, CSc. | rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno antireflexním UV sklem

Opuštěný dům
olej na plátně,1934
v 51 ✕ š 66 cm

Provenience: přiložen písemný odborný posudek PhDr. Karla Srpa, na zadní straně 3 štítky z Národní galerie, věnování V. Zykmunda Ing. J. E. Weignerovi | původní autorský rám

Koupání v řece
olej na kartonu,před rokem 1914
v 70 ✕ š 100 cm

Provenience: Přiložen písemný odborný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové Horové | rámováno

Vášeň
olej na plátně, fixováno na sololitu,1988
v 124 ✕ š 150 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora | rámováno

Rychlé šípy ve Stínadlech
kombinovaná technika na papíře,2022
v 38, 5 ✕ š 57 cm

Provenience: přiloženo autorské potvrzení pravosti, získáno z ateliéru autora | rámováno, pasparta, zaskleno

Au 900/1000,1636
Ø 42, 3 mm / 34, 9 g

Období vlády Habsburků, Ferdinand II.

V lukách
olej na plátně,1897
v 29, 5 ✕ š 36, 5 cm

Provenience: přiložen písemný odborný posudek Prof. PhDr. Jaromíra Zeminy | rámováno, malba mírně poškozena, místy krakeláž

Na Cidlině
olej na plátně,1920 - 1925
v 64,5 ✕ š 91,5 cm

Provenience: přiložen písemný odborný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové Horové, na zadní straně štítek | rámováno, rám mírně poškozen

Vítejte 2
olovo, cín, zlato,1996
v 63 cm

Provenience: přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek

Mandarak
olej na plátně,1978
v 100 ✕ š 75 cm

rámováno

Dívka v šátku
olej na dřevě,15. 5. 1898
v 16, 5 ✕ š 22, 5 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Laura
olej na plátně,1977 - 1978
v 100 ✕ š 75 cm

Publikováno: E. Hochmanová-Burianová: Pravěk a dobrodružství, str. 40, pod názvem Australanka. | rámováno