Počet položek: 100
Řazení: Dle dosažené ceny (sestupně)
Zobrazení:
Mořská panna
olej na plátně,1955
v 70 ✕ š 50 cm

rámováno

Malí kuřáci
olej na plátně
v 59, 5 ✕ š 42 cm

Provenience: Přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové Horové | Publikováno: ve Zlaté Praze, fotografie v detailu předmětu | rámováno

Ilustrace z časopisu Pionýr (ročník 20), Gerstäcker, F.: Pro barvu kůže
kvaš na papíře,1972
v 38, 5 ✕ š 27, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Dívka s pivoňkami
olej na plátně,1947
v 116 ✕ š 111 cm

Provenience: na zadní straně věnování od autora | rámováno, rám mírně poškozen