Počet položek: 100
Řazení: Dle dosažené ceny (sestupně)
Zobrazení:
Viktoria (Žena roku)
olovo, zlato,2005
v 76, 5 cm

Provenience: přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek a certifikát pravosti díla od O. Zoubka

Brankáři
kombinovaná technika na kartonu,1976
v 29 ✕ š 21 cm

Provenience: přímý dar od autora | rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

Hygie 3
olovo, cín, zlato,2007
v 56,5 cm
Signatura: nesignováno

Provenience: přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek

Herec
v 58 cm

Provenience: konzultováno s MgA. Jakubem Grecem, bude přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek