Počet položek: 100
Řazení: Dle dosažené ceny (sestupně)
Zobrazení:
Léto na pastvě
olej na plátně,1907
v 105,5 ✕ š 156 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny, mimořádné dílo velkého formátu

Au 987/1000,1929
Ø 31 mm / 20 g

mírně poškozeno, výtěžková medaile k 1000. výročí smrti svatého Václava

Loď při západu slunce
olej na plátně, fixováno na překližku,2000
v 50 ✕ š 70 cm

Provenience: na zadní straně věnování autora | rámováno

Žena a stín
olovo, cín, zlato,1976
v 34 ✕ š 34, 5 cm

Provenience: přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek | reliéf