Aukce říjen 2021

19. – 21. 10. 2021   |   Vydraženo za: 9 601 800 Kč

Au 986/1000,1978

Au 986/1000,1933
Ø 42 mm / 34, 884 g

mírně poškozeno

Au 986/1000,1930
Ø 25 mm / 6, 982 g

mírně poškozeno

Lovec
olej na plátně
v 50 ✕ š 37 cm

rámováno

Snímání z kříže
olej na plátně,1985
v 65 ✕ š 45 cm

Provenience: přiložen písemný znalecký posudek Prof. PhDr. Jaromíra Zeminy | rámováno

Poslední večeře
olej na plátně,1981 - 82
v 60 ✕ š 45 cm
Signatura: vpravo dole, na zadní straně přípis autora

Provenience: přiložen znalecký posudek Prof. PhDr. Jaromíra Zeminy | rámováno

Važecký bača
olej na plátně,okolo roku 1924
v 35 ✕ š 50 cm
Signatura: vpravo dle

Provenience: Přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Kataríny Bajcurové, CSc. | rámováno, rám mírně poškozen

Josef
olovo,1977
v 41, 5 cm

Provenience: přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek

Au 986/1000,1932
Ø 34 mm / 17,45 g

mírné oťuky, skvrny

Zátiší s bažantem
kolorovaný dřevoryt na japonském papíře
v 47 ✕ š 43 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Amsterdam
olej na plátně
v 98 ✕ š 142 cm

malba mírně poškozena

Vlastizrádce
olej na plátně,1937
v 195, 5 ✕ š 115 cm

Provenience: přiložen znalecký posudek Prof. PhDr. Jaromíra Zeminy | nerámováno