Aukce říjen 2021

19.–21. 10. 21   |   Vydraženo za: 9 601 800 Kč

Dukát 1915
Ø 20 mm / 3, 49 g

František Josef I.

Au 900/1000,1907
Ø 37 mm / 33, 88 g

mírně poškozeno, 40. výročí korunovace za uherského krále v Budapešti

Au 900/1000,1897
Ø 19 mm / 3, 35 g

poškozeno

Au 900/1000,1908
Ø 19 mm / 3, 38 g

mírně poškozeno, František Josef I.

Au 900/1000,1897
Ø 21 mm / 6, 44 g

mírně poškozeno, Mikuláš II. 1894 - 1917

Au 900/1000,1901
Ø 19 mm / 3, 19 g

poškozeno

Au 986/1000,1864
Ø 39, 5 mm / 14, 02 g

Spící
olej na plátně
v 76, 5 ✕ š 55 cm

rámováno

Au 900/1000,1907
Ø 21 mm / 6, 775 g

Au 900/1000,1897
Ø 25 mm / 12, 89 g

mírně poškozeno, 1894 - 1917

Au 900/1000,1829

mírně poškozeno, 1825 - 1855

Au 900/1000,1890
Ø 21 mm / 6, 45 g

mírně poškozeno, 1881 - 1894