Aukce březen 2022

1. – 3. 3. 2022   |   Vydraženo za: 16 859 280 Kč

Melancholické děvče
v 20, 5 ✕ š 10 cm

mírně poškozeno

Mikulášský chrám s Vrtbovskou zahradou
litografie,1956
v 35 ✕ š 24 cm

Provenience: na zadní straně autorský přípis | rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

Modlitba
v 33 ✕ š 23,5 cm

volně ložno, číslo tisku 21/200

Pohled na Říp
akvarel na papíře,1938
v 38 ✕ š 63 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, zaskleno

v 19 ✕ š 12 cm

nerámováno, pasparta, papír mírně poškozen, číslo tisku 142/150

Za obchodem
v 24,5 ✕ š 22 cm
Signatura: nesignováno

nerámováno, pasparta, papír mírně poškozen