akvatinta, lept,2003
v 26, 5 ✕ š 19, 5 cm

rámováno, plexisklo

v 30 ✕ š 44 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Krajina s domy
kombinovaná technika na papíře,1960
v 41 ✕ š 58 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

olej na sololitu
v 73, 5 ✕ š 61 cm

Provenience: na zadní straně potvrzení o pravosti od manželky autora, V. Rožánkové | rámováno

Biorytmy
kombinovaná technika na dřevě, kov
v 56 ✕ š 56 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora

Kohouti
olej na plátně,1973
v 63 ✕ š 93 cm

Provenience: na zadní straně štítek autora | rámováno

olej na papíře,1966
v 45 ✕ š 62 cm

rámováno

Na modrém Nilu
v 18,5 ✕ š 13,5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem

Terč
olej na plátně,1975
v 110 ✕ š 75 cm

rámováno

Plamínek
v 16 ✕ š 14, 5 cm
Signatura: nesignováno

Holub
porcelán
v 28 cm
Česílko v posteli
v 11 ✕ š 18, 5 cm
Signatura: nesignováno