Hádanka
tuš, akvarel na papíře
v 22, 5 ✕ š 27 cm

nerámováno

Želivský klášter
olej na desce,1999
v 57 ✕ š 65 cm

rámováno

Loučení
olej na plátně,1885
v 71 ✕ š 88 cm

rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena

Podzimní den
olej na plátně
v 70 ✕ š 90 cm

Provenience: na zadní straně věnování od autora | rámováno, rám a malba mírně poškozeny

olej na plátně
v 63 ✕ š 81 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Po dešti (Z Kameníček)
olej na kartonu
v 44, 5 ✕ š 63 cm

rámováno, rám poškozen, zaskleno

Chalupy
v 35 ✕ š 100 cm

Provenience: na zadní straně štítek autora | rámováno, zaskleno

1. Máj
olej na plátně,1942
v 160 ✕ š 88 cm

rámováno

Hráči karet
tuš na papíře,1940
v 23 ✕ š 37 cm

nerámováno

Z cyklu Viola Fišerová
lept na papíře,1993
v 15, 5 ✕ š 15, 5 cm

nerámováno

Zdatní chlapci
kvaš, běloba na papíře
v 24, 5 ✕ š 40 cm

Publikováno: Vopravil, J.S. - Prošek, F.: Zdatní chlapci Nakladatelství G. Petrů - první vydání (r.1944) | nerámováno

Vzpomínka na Itálii (Sicílie)
olej na plátně, fixováno na kartonu,1960
v 70 ✕ š 100 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora | rámováno, rám mírně poškozen