Vánoční aukce 2022 (č. 10)

6. – 8. 12. 2022   |   Vydraženo za: 27 956 280 Kč

Anděl strážný II
akryl na dřevě,2001
v 62 ✕ š 50 cm

rámováno, 50/01, pravost potvrzena autorem

Kavárna u 3 pštrosů
olej na kartonu,2007
v 42 ✕ š 31 cm

Provenience: na zadní straně věnování od autorky | rámováno

Od barev
olej na plátně,1995 - 2002
v 36 ✕ š 36 cm

rámováno

akryl na plátně,1975
v 50 ✕ š 50 cm
Brána II
tempera, akryl na desce,2002
v 50 ✕ š 70 cm

Provenience: na zadní straně autorský štítek | rámováno

Odliv u Dinardu
akryl na plátně, fixováno na překližce,2010 - 2019
v 30 ✕ š 40 cm

rámováno

V ohradě
akryl na plátně,2019
v 34, 5 ✕ š 50 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora | rámováno

Au 986/1000,1930
Ø 25 mm / 6, 982 g

mírné oťuky

Vánoce v lese
olej na sololitu,1952
v 34, 5 ✕ š 25 cm

Vystavováno: Galerie Moderna 2014 | rámováno

Umyté město
olej na plátně
v 60, 5 ✕ š 70 cm

rámováno, malba mírně poškozena

akvarel na papíře
v 24 ✕ š 24 cm
Signatura: nesignováno

rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem

Kosmická armatura
olej na plátně,2005
v 180 ✕ š 145 cm

nerámováno