Počet položek: 100
Řazení: Dle dosažené ceny (sestupně)
Zobrazení:
Au 986/1000,1929
Ø 42 mm / 34, 884 g

mírně poškozeno

Detail položky
Au 986/1000,1933
Ø 42 mm / 34, 884 g

mírně poškozeno

Detail položky
Pařížanka
olej na plátně
v 46, 5 ✕ š 39 cm
Signatura: monogramem vlevo dole

Provenience: přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Jany Orlíkové | rámováno

Detail položky
Jezerní panna
bronz,2003
v 70, 5 cm
Signatura: v dolní části

Provenience: přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová, dílo získáno současným majitelem přímo od autora

Detail položky
Zelný trh
olej na plátně
v 60 ✕ š 74, 5 cm
Signatura: vlevo dole

Provenience: přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Kataríny Bajcurové, CSc. | rámováno, rám mírně poškozen

Detail položky
Au 986/1000,1978

10 Dukát - váha 34, 9 g, průměr 42 mm 5 Dukát - váha 17, 45 g, průměr 34 mm 2 Dukát - váha 6, 98 g, průměr 25 mm 1 Dukát - váha 3, 49 g, průměr 19, 75 mm

Detail položky
Duše vztažená
bronz,1999
v 64 cm
Signatura: v dolní části

Provenience: přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek

Detail položky
Sedící žena
olej na kartonu,1926
v 55 ✕ š 46 cm
Signatura: vpravo dole

Provenience: Přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Karla Srpa a Prof. PhDr. Jaromíra Zeminy | rámováno, malba mírně poškozena, obraz patřil významným sběratelům umění Hugovi a Nathalii Weisgallových v USA, hudební skladatel H. Weisgall pracoval po skončení války na americké ambasádě v Praze

Detail položky
Snímání z kříže
barevný lept na papíře
v 24 ✕ š 16 cm
Signatura: vpravo dole

Provenience: Mimořádné dílo, které se doposud neobjevilo na trhu. Posouzeno vnučkou autora Veronikou Reynkovou (potvrdila, že má ve své sbírce originální destičku, ze které bylo vytištěno) a odborně konzultováno galerií Zdeněk Sklenář. Přiložen znalecký posudek Prof. PhDr. Jaromíra Zeminy | nerámováno, volně loženo. Dílo konzultovala paní Annick Auzimour (autorka nejširší databáze Reynkova díla), která potvrdila, že je tato grafika jediný dosud známý otisk. Dílo bude zařazeno do jejího katalogu.

Detail položky
Letící
olovo, cín, zlato,1996
v 63 cm
Signatura: ve spodní části

Provenience: přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek | pocta obětem komunistické zvůle

Detail položky
Vzpomínka na Ifigenii
bronz,1997
v 93, 5 cm
Signatura: ve spodní části

Provenience: bude přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová

Detail položky
Alfa pro Karvinou
bronz,2001
v 70 cm
Signatura: ve spodní části

Provenience: konzultováno s MgA. Jakubem Grecem, bude přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek

Detail položky