Počet položek: 100
Řazení: Dle dosažené ceny (sestupně)
Zobrazení:
Vášeň
olej na plátně, fixováno na sololitu,1988
v 124 ✕ š 150 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora | rámováno

Polibek
olej na plátně,1980
v 110 ✕ š 55 cm

Libuše
olovo, cín, zlato,1998
v 72 cm

Provenience: bude přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová

Krajina s rybníkem (Z Barbizonu)
olej na plátně,1892
v 32 ✕ š 46 cm

Provenience: přiložen písemný odborný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové Horové a Prof. PhDr. Jaromíra Zeminy, na zadní straně adresa pařížského obchodu s malířskými potřebami A. Bouché | rámováno

Rychlé šípy ve Stínadlech
kombinovaná technika na papíře,2022
v 38, 5 ✕ š 57 cm

Provenience: přiloženo autorské potvrzení pravosti, získáno z ateliéru autora | rámováno, pasparta, zaskleno

Au 900/1000,1636
Ø 42, 3 mm / 34, 9 g

Období vlády Habsburků, Ferdinand II.

Lásenický rybník (V.)
olej na plátně,1886
v 49 ✕ š 62 cm

Provenience: přiložen písemný znalecký posudek prof. PhDr. Romana Prahla, CSc. | rámováno, plátno původně protrženo, restaurováno

Au 986/1000,1978

Labské zákoutí
olej na kartonu
v 70 ✕ š 100 cm

Provenience: Přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové Horové | rámováno, rám mírně poškozen

Au 986/1000,1929
Ø 42 mm / 34, 884 g

mírně poškozeno

Au 986/1000,1933
Ø 42 mm / 34, 884 g

mírně poškozeno

V lukách
olej na plátně,1897
v 29, 5 ✕ š 36, 5 cm

Provenience: přiložen písemný odborný posudek Prof. PhDr. Jaromíra Zeminy | rámováno, malba mírně poškozena, místy krakeláž