Počet položek: 100
Řazení: Dle dosažené ceny (sestupně)
Zobrazení:
olej na plátně
v 46, 5 ✕ š 39 cm

Jezerní panna
bronz,2003
v 70, 5 cm

Provenience: přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová, dílo získáno současným majitelem přímo od autora

Na Cidlině
olej na plátně,1920 - 1925
v 64,5 ✕ š 91,5 cm

Odaliska - odpočinek sv. Šebestiána
olej na plátně,1994
v 150 ✕ š 150 cm

rámováno

Vítejte 2
olovo, cín, zlato,1996
v 63 cm

Zelný trh
olej na plátně
v 60 ✕ š 74, 5 cm

Provenience: přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Kataríny Bajcurové, CSc. | rámováno, rám mírně poškozen

Au 986/1000,1978

Miloš Kopecký v manéži
olej na plátně
v 20 ✕ š 28 cm
Signatura: uprostřed vpravo

Litvínov - zámek na místě podbělu
olej na plátně,1965
v 65 ✕ š 100 cm
Signatura: vpravo uprostřed

Provenience: přiložen písemný odborný posudek Prof. PhDr. Jaromíra Zeminy, na zadní straně autorský štítek | rámováno

Podzim - Letící pták
olej na plátně,1981 - 2
v 97 ✕ š 130 cm

Provenience: číslo katalogu 9758, posouzeno synem, Ing. Tomášem Janečkem | Vystavováno: v galerii Mánes 1995 (opus M 120) a v Prostějově 1995 (P 49) | rámováno

Duše vztažená
bronz,1999
v 64 cm

Sedící žena
olej na kartonu,1926
v 55 ✕ š 46 cm