Počet položek: 100
Řazení: Dle dosažené ceny (sestupně)
Zobrazení:
Flóry
olej na plátně,60. léta 20. století
v 59 ✕ š 78 cm

Provenience: číslo katalogu 9729, posouzeno synem, Ing. Tomášem Janečkem | rámováno, rám mírně poškozen

Abstraktní fotbal
olej a email na kartonu,1973
v 30 ✕ š 21 cm

Provenience: Obraz je publikován v katalogu výstavy Josefa Hlinomaze Malující Šašour na straně 39. | Vystavováno: v Galerii U Betlémské kaple | rámováno

Múza se svitkem a brkem
v 76 ✕ š 44 cm
Signatura: neznačeno

Provenience: bude přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová

Brankáři
kombinovaná technika na kartonu,1976
v 29 ✕ š 21 cm

Provenience: přímý dar od autora | rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

Hygie 3
olovo, cín, zlato,2007
v 56,5 cm
Signatura: nesignováno

Provenience: přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek

Ke zdi nářků
olej na plátně,1993 - 1999
v 50 ✕ š 60 cm

Provenience: na zadní straně přípis od autora | rámováno, obraz byl konzultován s dcerou Josefa Jíry, akademickou malířkou Markétou Jírovou

Krajina nevylíhlých vajec II.
olej na plátně,1981
v 100 ✕ š 81 cm

rámováno, varianta na obraz z roku 1976

Dvojice
kombinovaná technika na papíře,1931
v 65 ✕ š 48 cm

Provenience: Přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Karla Srpa | rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, věnování Oldovi Vrbovci

Na pulce je třeba přísnost
olej na plátně,2015
v 65 ✕ š 70 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora | nerámováno

Obora Hvězda
akryl na plátně, fixováno na překližce,1994
v 80 ✕ š 120 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora | rámováno, rám mírně poškozen

Přelet kanálu La Manche pražskými balónisty
olej na plátně,1976
v 110 ✕ š 75 cm

Provenience: na zadní straně prohlášení autora o darování obrazu Dr. Gottfriedu Kirchnerovi v roce 1979 | rámováno, rám mírně poškozen

Krajina s řekou
olej na kartonu,1895
v 49, 5 ✕ š 66 cm

Provenience: Přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Mgr. Michaela Zachaře | rámováno, rám a malba mírně poškozeny