Aukce březen 2022

1. – 3. 3. 2022   |   Vydraženo za: 16 859 280 Kč

Letní kytice
olejová tempera na papíře,1930
v 48 ✕ š 37

Provenience: konzultováno s PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou | rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

Stromy v krajině
olej na plátně, fixováno na karton,2. 8. 1887
v 17 ✕ š 18 cm

Provenience: přiložen písemný znalecký posudek Prof. PhDr. Jaromíra Zeminy a PhDr. Mgr. Michaela Zachaře | rámováno, pasparta, zaskleno

Na Bělé
olej na plátně
v 92 ✕ š 104 cm

rámováno, rám mírně poškozen, na zadní straně záplata

Lesní interiér s břízami
olej na kartonu,1896
v 48, 5 ✕ š 32 cm

Provenience: Přiložen písemný znalecký posudek Prof. PhDr. Jaromíra Zeminy a PhDr. Mgr. Michaela Zachaře | rámováno

Helen Serger v zahradě ve Woodstocku
olej na plátně
v 51 ✕ š 61, 5 cm

rámováno

Titulní strana kalendáře
akvarel, tuš na papíře
v 24 ✕ š 24 cm
Signatura: nesignováno

Provenience: od rodiny autora | rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem

Tančírna v St. Germain
olej na plátně,okolo roku 1952
v 46 ✕ š 38 cm

Provenience: Obraz byl vystavován v Galerii Elysée v Paříži v roce 1954. | Publikováno: Gerald Weinpolter, Miriam Forster, Francois Zdenek Eberl, online catalogue raisonné, č. G661 | rámováno

Nábřeží u Jiráskova mostu (od Smíchova)
olej na plátně, fixováno na karton
v 78, 5 ✕ š 104 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Melancholie
tužka na papíře,1963
v 15, 5 ✕ š 10, 5 cm

Provenience: přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Karla Srpa | rámováno, pasparta, zaskleno

Kočka na zdi I
suchá jehla,1955
v 10, 1 ✕ š 9, 3 cm

Provenience: posouzeno vnučkou autora Veronikou Reynkovou | nerámováno, pasparta

olej na kartonu
v 28 ✕ š 37 cm

rám mírně poškozen

Amor a Psyché
olej na plátně,1923
v 52 ✕ š 79 cm

Publikováno: ve Zlaté Praze | rámováno, rám mírně poškozen