Jákob
papírový reliéf, zlaceno
v 29, 5 ✕ š 20 cm

Provenience: konzultováno s MgA. Jakubem Grecem, bude přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek | nerámováno

Jákob
olovo, zlato,1992
v 15, 7 ✕ š 15, 7 cm

Provenience: přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek

Bruslení na Vltavě
olej na plátně
v 89, 5 ✕ š 70 cm

rámováno, rám a malba poškozeny

Z mistrovství světa v ledním hokeji
olej na plátně,1959
v 55 ✕ š 100 cm

Provenience: na zadní straně štítek autorky | rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Na nábřeží
akvarel na papíře,1957
v 30 ✕ š 40 cm

Provenience: pravost posoudila dcera malíře, akademická malířka Markéta Jírová | rámováno, pasparta, zaskleno

Letní nálada
v 93 ✕ š 100 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

Za vysokou zdí
olej na plátně,1997
v 80 ✕ š 60 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora | rámováno

Odříkání
tempera na papíře,okolo roku 1900
v 63 ✕ š 47 cm

Publikováno: varianta obrazu v knize Jan Konůpek - Poutník k nekonečnu | rámováno, zaskleno

Krajina před bouří
olej na překližce
v 60 ✕ š 80 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Milenci na procházce
olej na plátně,1940
v 26, 5 ✕ š 34 cm

kombinovaná technika na papíře,1962
v 32, 5 ✕ š 45 cm

Provenience: na zadní straně dobrozdání autorova syna | rámováno, zaskleno

Golf na Karlštejně
akryl na desce,1998
v 60 ✕ š 55 cm

rámováno