Vyhnáni z očistce
koláž,1992
v 39 ✕ š 29 cm

Provenience: současným majitelem získáno přímo od autora | rámováno, zaskleno

Odpoledne na pláži
olej na pláži
v 46, 5 ✕ š 69 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Květ květů
koláž,1992
v 49 ✕ š 48 cm

Podzimní nálada na venkově - velký formát
olej na plátně
v 109 ✕ š 141 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Dívka se zrcátkem
v 39 ✕ š 24 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

Zima na venkově
olej na kartonu
v 22, 5 ✕ š 30, 5 cm

rámováno

Mytologická scéna
olej na plátně
v 42, 5 ✕ š 52, 5 cm

Cestou z lesa
olej na kartonu
v 22, 5 ✕ š 30, 5 cm

rámováno

Na dříví
v 41, 5 ✕ š 31, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Pousada Refúgio das Agúas
akryl na sololitu,2006
v 90 ✕ š 100 cm

rámováno

Hlubočepská krajina
v 45 ✕ š 63 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

Pohled na město
akvarel na papíře,1957
v 41 ✕ š 57 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, autorem je zajímavý litomyšlský malíř a sběratel děl Čapka, Zrzavého a dalších, jehož tvorba je někdy řazena k tzv. "naivní malbě", manžel filozofky Anny Matičkové