Aukce únor 2024 (č. 17)

20. – 22. 2. 2024   |   Vydraženo za: 13 827 840 Kč

Na vysoké noze
kombinovaná technika na papíře,1985
v 15 ✕ š 18, 5 cm

pasparta, zaskleno, mírně zažloutlý papír

akvarel, tužka na papíře
v 6 ✕ š 28, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Karneval na lodi
barevná litografie,1978
v 40 ✕ š 55 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Ženský akt
olejová skica na papíře,1944
v 50 ✕ š 27, 5 cm

Provenience: z majetku F. Černého (1896 - 1968) | rámováno, pasparta, zaskleno

olej na plátně,1957
v 28 ✕ š 46, 5 cm

rámováno

Ilustrace k pohádce
akvarel na papíře
v 20 ✕ š 29 cm

rámováno, pasparta

Vesmír
linoryt,1958
v 17, 5 ✕ š 15 cm

rámováno, zaskleno, 1/3

Ohniště
barevná litografie,2000
v 20 ✕ š 29 cm

rámováno, zaskleno

Rvačka
v 28, 5 ✕ š 24 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Koláž
v 14, 5 ✕ š 8 cm

rámováno

Vantroky a mlýn v Přísednici u Zbiroha
olej na kartonu,1914
v 64 ✕ š 42, 5 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny, původní stav

Orání
olej na překližce,1925
v 20, 5 ✕ š 24 cm