Maltézské náměstí
barevná litografie
v 35 ✕ š 35 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Galantní pár
kombinovaná technika,1915
v 27 ✕ š 23, 5 cm

rámováno, pasparta

Akvarelová ilustrace obálky ke knize "Nejlepší holka našeho života"
akvarel na papíře
v 18 ✕ š 13, 5 cm
Signatura: nesignováno

rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem, kniha přiložena k obrazu

Automobil
muchláž,1980
v 29 ✕ š 43 cm

rámováno, zaskleno

Albánské děti
olej na kartonu
v 47 ✕ š 31, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Žně
olej na kartonu
v 35 ✕ š 50 cm

rámováno

Můj anděl
barevná serigrafie
v 29, 5 ✕ š 21 cm

nerámováno, 176/200

Nadzvukový letoun
olej na sololitu,1962
v 37 ✕ š 59 cm

rámováno

Ilustrace ke knize "Dýmka strýce Bonifáce"
v 15 ✕ š 14 cm
Signatura: nesignováno

Publikováno: František Pilař - Dýmka strýce Bonifáce, str. 5 | rámováno, pasparta, zaskleno, přiložena kniha

Slunce Toskánska
olej na sololitu,2007
v 65, 5 ✕ š 80 cm

Provenience: v dolní části přípis autora | rámováno

Hlavy
barevná litografie
v 29, 5 ✕ š 20 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 3/10/3

Studie
tuš na papíře,1964
v 41 ✕ š 26, 5 cm

nerámováno