Aukce únor 2024 (č. 17)

20. – 22. 2. 2024   |   Vydraženo za: 13 827 840 Kč

Markétka
olovo,1979
v 35, 2 ✕ š 34, 8 cm
Signatura: 2 x na zadní straně

Provenience: přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek | původní stav

Studie k obrazu Láska Ofélie
tuš na papíře,1932
v 33 ✕ š 24 cm

Provenience: přiložen písemný odborný posudek PhDr. Karla Srpa | rámováno, zaskleno UV antireflexním sklem

Květen
akvarel, tuš na papíře
v 19 ✕ š 19 cm

rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním UV sklem

U Pardubic
olej na kartonu,okolo roku 1898
v 20, 3 ✕ š 27, 3 cm

Provenience: přiložen písemný odborný posudek Prof. PhDr. Jaromíra Zeminy, konzultováno a kladně posouzeno PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem | rámováno, původní stav

Chalupa v zimě
olej na plátně, fixováno na kartonu,1934
v 50 ✕ š 59 cm

Provenience: přiložen písemný odborný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové Horové a PhDr. Rei Michalové Ph.D. | rámováno

olej na plátně,2004
v 55 ✕ š 80 cm

Provenience: přiloženo potvrzení od autora | rámováno, původní stav

olej na plátně,1970
v 41 ✕ š 61 cm

rámováno

Pohled na přístav
olej na sololitu,1948
v 38 ✕ š 46 cm

Provenience: přiložen písemný odborný posudek Prof. PhDr. Jaromíra Zeminy | rámováno

Před horizontem
olej na plátně,2008
v 125, 5 ✕ š 100, 5 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora | nerámováno, původní stav

Duben
akvarel, tuš na papíře
v 19 ✕ š 19 cm

Orfeus a múza
olovo, zlato,1970
v 34, 8 ✕ š 35 cm

Provenience: přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek

Žena v krajině
kombinovaná technika na sololitu,1992
v 40 ✕ š 30 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora | rámováno