Kuličky
olej na kartonu,1998
v 49 ✕ š 40 cm

rámováno

sádra
v 22, 5 cm
Pionýrský tábor
olej na plátně
v 85, 5 ✕ š 93 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Orfeus
v 37, 5 ✕ š 38 cm

Provenience: konzultováno s MgA. Jakubem Grecem, bude přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek | rámováno, pasparta, zaskleno, 2/6

Léto u potoka
olej na kartonu
v 28 ✕ š 42 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Svítání
olej na kartonu
v 28 ✕ š 42 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Sergeji! Drahuno!
v 29 ✕ š 21 cm

rámováno, zaskleno

Karlův most
olej na plátně,1998
v 55 ✕ š 70 cm

rámováno

První máj ve Zlíně
olej na plátně,1946
v 65 ✕ š 85 cm

Provenience: přiložen písemný odborný posudek od PhDr. Jaroslava Pelikána | rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Žena na mostě
olej na plechu,2004
v 25 ✕ š 21, 5 cm

Provenience: získáno z ateliéru autora, součástí položky je autorova kniha | rámováno

Baťovy závody
olej na plátně
v 60 ✕ š 75 cm

Ukřižovaná krajina
olejová tempera na sololitu,2004
v 103, 5 ✕ š 80 cm

rámováno