Letem lesem
akryl na plátně,2015
v 50 ✕ š 60 cm

nerámováno

Koláž s klobouky
koláž,1968
v 17, 5 ✕ š 27 cm

rámováno, zaskleno

Že by celník
akryl, tempera na plátně,2002
v 80 ✕ š 65 cm

rámováno, rám mírně poškozen

2 x Ilustrace (scénář Jiří Chalupa)
kombinovaná technika na papíře,1977
v 31,5 ✕ š 44 cm
Signatura: nesignováno

Provenience: na zadní straně razítko | nerámováno, mírně poškozeno, posoudil znalec Saudkova díla Filip Konečný

Přístav v Marseille
v 70 ✕ š 100 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Velká loď
barevná litografie,1959
v 38 ✕ š 28 cm

Publikováno: č. soupisu 640 | rámováno, pasparta, zaskleno

Ostrůvek Korpo (Finsko)
akryl na plátně, fixováno na překližce,1999
v 22 ✕ š 23 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora | rámováno

Bez názvu - bude doplněno
v 33, 5 ✕ š 34 cm

Provenience: bude přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek | nerámováno, volně loženo, 7/12

tempera na papíře,1970
v 48 ✕ š 42, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

olej na sololitu
v 36, 5 ✕ š 52 cm

rámováno

Lamento della Ninfo IV.
barevný lept na papíře,1972
v 36 ✕ š 34, 5 cm

Provenience: vlevo dole přípis autora | rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

Talíř s ovocem
olej na sololitu,1996
v 33 ✕ š 41 cm

rámováno