25. – 27. 10. 2022   |   Vydraženo za: 20 307 840 Kč

Černá hemisféra II.
černé optické sklo,2019
v 28 ✕ š 19, 5 ✕ h 14, 5 cm

Provenience: přiložen autorský certifikát | 5/6

Zima v Rožné
olej na sololitu,1938
v 16, 5 ✕ š 24 cm

Provenience: přiložen písemný odborný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové Horové, na zadní straně přípis autora | rámováno, zaskleno

Malý kentaur
bronz,1970
v 45, 5 cm

Provenience: přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek

Slunečnice
olej na plátně,1968
v 145 ✕ š 200 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora | rámováno, plátno uprostřed kompozice vyboulené, cca 1 cm

Vzpomínka na světlo v Poussada
akryl na desce
v 100 ✕ š 140 cm

rámováno

Tři sestry
koláž,1993
v 30 ✕ š 48, 5 cm

rámováno, zaskleno

Lesní zátiší
olej na lepence, fixováno na karton,1875-1880
v 31, 5 ✕ š 39, 5 cm

Provenience: přiložen písemný odborný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové | rámováno

Mostar
olej na plátně
v 90 ✕ š 90 cm

rámováno

olej na plátně,1913
v 50 ✕ š 91 cm

rámováno

Večeře nejbohatších
koláž,1982
v 48, 5 ✕ š 30 cm

rámováno, zaskleno

Šepot
olej na plátně,2013
v 80 ✕ š 70 cm

Provenience: na zadní straně štítek autora | rámováno

Ostrůvek Korpo (Finsko)
akryl na plátně, fixováno na překližce,1999
v 22 ✕ š 23 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora | rámováno