25. – 27. 10. 2022   |   Vydraženo za: 20 307 840 Kč

Ověnčená hlava
litografie,1973
v 35 ✕ š 26, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 55/100

Odpočívající dívka
akvarel, tuš na papíře,1935
v 19, 5 ✕ š 22 cm

rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno

Po práci
olej na překližce
v 40 ✕ š 50 cm

rámováno

České Středohoří
kombinovaná technika na papíře,1950
v 13 ✕ š 27 cm

rámováno, zaskleno

Přístav v Marseille
v 70 ✕ š 100 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Předjaří
olej na plátně
v 42 ✕ š 50 cm

rámováno

Fotograf
kombinovaná technika na papíře,1946
v 46 ✕ š 30, 5 cm

Provenience: přílozen písemný odborný posudek PhDr. Anny Strnadlové | rámováno, zaskleno

Žena na mostě
olej na plechu,2004
v 25 ✕ š 21, 5 cm

Provenience: získáno z ateliéru autora, součástí položky je autorova kniha | rámováno

Odpolední procházka
olej na plátně
v 80, 5 ✕ š 100 cm

Alegorie podzimu
olej na sololitu
v 83 ✕ š 103 cm

Odpočívající artista
tempera na papíře,1977
v 48 ✕ š 43, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, varianta obrazu publikována: Jan Spurný: Jan Bauch, Odeon, Praha, 1978, č. 100

Partie ze Svratky
olej na kartonu,kolem 1920
v 35 ✕ š 49, 5 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno