25. – 27. 10. 2022   |   Vydraženo za: 20 307 840 Kč

Imaginární bleskosvod
olej na sololitu,2000
v 28, 5 ✕ š 39, 5 cm

rámováno

Karlův most
olej na plátně,1998
v 55 ✕ š 70 cm

rámováno

Strom
olej na plátně
v 60 ✕ š 36 cm

rámováno

Ruce a boky
olovo, cín, zlato,1989
v 14, 5 ✕ š 15 cm

Provenience: přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek | reliéf

Motiv z Pěčína
olej na plátně,1926
v 50 ✕ š 60 cm

Vystavováno: muzeum Žamberk 1978 | rámováno

Černé stromy
olej na plátně
v 29 ✕ š 34 cm

Provenience: na zadní straně štítek Českého fondu výtvarného umění | rámováno

Slunce Toskánska
olej na sololitu,2007
v 65, 5 ✕ š 80 cm

Provenience: v dolní části přípis autora | rámováno

Baťovy závody
olej na plátně
v 60 ✕ š 75 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Pražský motiv
olej na plátně,1921
v 83 ✕ š 91 cm

rámováno

Hnízdo
olej na sololitu
v 71 ✕ š 50 cm

rámováno

Rybáři
olej na plátně
v 90 ✕ š 90 cm

rámováno, malba mírně poškozena, krakeláž

Pradlena
olej na plátně,1940
v 30, 5 ✕ š 40, 5 cm

rámováno