25. – 27. 10. 2022   |   Vydraženo za: 20 307 840 Kč

Barevná kompozice
barevný lept na papíře,1913
v 15 ✕ š 34 cm

rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem

Loď komediantů
barevná litografie
v 43 ✕ š 32 cm

rámováno, rám poškozen, pasparta, zaskleno, 47/70

Don Quijote
barevná litografie
v 48 ✕ š 37 cm

pasparta, zaskleno, 53/70

V lóži
olej na plátně
v 55 ✕ š 47 cm

rámováno

Anička, skřítek a slaměný Hubert
barevná litografie,1975
v 37 ✕ š 25, 5 cm

pasparta, zaskleno, 196/200

Civilizace II
olejová tempera na sololitu,1964
v 95 ✕ š 65 cm

rámováno

Ilustrace do časopisu Pionýrská stezka
kombinovaná technika na papíře,1974 - 1975
v 28 ✕ š 38 cm
Signatura: nesignováno

Provenience: dílo posoudil znalec tvorby Káji Saudka, Filip Konečný | nerámováno, volně loženo

Žně
olej na kartonu
v 35 ✕ š 50 cm

rámováno

Z Kameniček
olej na kartonu
v 57 ✕ š 49, 5 cm

rámováno

Píšu ti Holbeine psaníčko
v 57 ✕ š 40, 5 cm

Svítání
olej na kartonu
v 28 ✕ š 42 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Odaliska
olej na kartonu
v 46, 5 ✕ š 37, 5 cm

rámováno, malba mírně poškozena